Gölette Su Eksilmesi

golet_suyu

Değerli Sakinlerimiz,

Sitemize önemli değer kattığına inandığımız, gezinti veya spor yaparken büyük keyif aldığımız ve seyrine doyamadığımız gölet’imizde su kaybı problemi yaşanmaktadır. Gölet’in eksilen suyunun devamlı taşıma su ile tamamlamak hem geçici hem de çok pahalı bir yöntem olduğundan arızanın tespiti, kalıcı onarımın yapılabilmesi, daha da önemlisi toprağa giden su kaçağının önlenebilmesi amacıyla gölet geçici bir süre için boşaltılmıştır.

Trendy Club Geçiş Turnikesi Sitemize Devredildi

boy_turnike

Değerli Site Sakinleri,
Bilindiği üzere Trend AVM’ ye geçişi sağlayan ve Dumankaya Athletic’o tarafından yaptırılmış bulunan boy turnike kapı yıl boyunca sık sık arızalanmasına rağmen basit arızalarda komşularımızın rahatını sağlamak amacıyla site yönetimi turnike bakımında Athletic’o ya teknik anlamda destek vermeye devam etmekte idi. Mevcut Turnikenin bakımının kalıcı olarak Trend Site Yönetimi tarafından sürdürülebilmesinin çözümünün Dumankaya ile Trend Site yönetimi arasında düzenlenecek bir protokol ile turnike ve merdiven mülkiyetinin Trend Site Yönetimine devri

Havuzlarda Çocukları Bekleyen Tehlike..

havuz-cocuk

Değerli komşularımız,
Yaz mevsimi ve sıcak havanın etkisini gösterdiği bu günlerde sitemizdeki havuzlara ilginin artmış olduğu gözlenmektedir. Unutulmaması gereken en önemli konulardan bir tanesi de havuzların çocuk sağlığı üzerindeki etkileridir. Doktorlar arasında tıbben kabul edilen ortak görüşe göre; aşıları devam etmekte olan bezli veya bezsiz 36 ayını tamamlamamış bebeklerin

Üyelik Başvurusu Sorunu Giderildi

anonymous

Değerli Sakinlerimiz, Geçtiğimiz haftalarda tüm dünyada önemli hasarlar yaratan ve ülkemizde de olumsuz etkileri görülen siber saldırılardan, henüz yenilenen web sitemiz de hasar görmüş bulunmakta idi. Sitemizin özellikle üyelik modülü ile ilgili altyapı dosyalarında bozulmalar meydana gelmiş olup ilgili arkadaşlarımız bu bozulmaların yaşandığı alanları tespit ederek özverili bir gayret içinde hızla düzeltmişlerdir..

Anadolu Sağlık Merkezine Servis (Shuttle) hizmeti başladı.

resim_on

John Hopkins-Anadolu Sağlık (Gebze ve Ataşehir) Hastaneleri ile Trend Residence Yönetimi arasında imzalanan hizmet sözleşmesi kapsamında, Trend Kimlik Kartına sahip site oturanları, Hastanenin sitemize özel olarak sağladığı hastane servisi (shuttle) imkanının yanısıra arzu edildiğinde tetkik ve tedavilerinde %15 oranında sağlanan bir indirimden de yararlanabileceklerdir.

Otobüs duraklarına yeni turnikeli kapı..

yeni_turnike

Sakinlerimizin uzun süredir bekledikleri otobüs durağı kapısı bu ay tamamlanarak hizmete açıldı. Otobüs duraklarına site dışından yürümek yerine güvenli ortamda mesafe katederek gidişte olsun dönüşte olsun büyük kolaylık sağlayacak olan boy turnikeli kapının ve elektonik data hattının montajı ile inşaat işlerinin tamamlanmasını takiben geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.

Pis Koku Sorunu Çözüldü..

pis_koku

İnşaatçı firmanın kanalizasyon sisteminde yaptığı hatalı bağlantılar ve doğru malzeme kullanmaması nedeniyle zaman zaman ortaya çıkan ve keyif kaçıran pis koku sorunu ortadan kaldırılarak çözüme kavuşturulmuştur. Bu dönemde giderilmesi planlanan bu sorunun ​ana ​kaynağını tespit ederek

Aidat borçları zamanında ödenmeli..

AİDAT BORÇLARI ZAMANINDA ÖDENMELİ

Değerli site sakinlerimiz, beklediğimiz hassasiyeti göstererek, gerek otomatik ödeme talimatı vererek, gerekse havale veya eft ile bankalardan, aidatlarını muntazam yatıran komşularımız çoğunlukta olmasına rağmen, bazı komşularımız, tüm uğraşlarımıza rağmen hala sürekli olarak ödemelerini aksatmakta ve site gelir gider dengesinde zorluklara, sıkıntılara sebebiyet vermektedirler.

Sitede TV Yayınları

LedTV

Değerli Site Sakinleri, Kaliteli ve kesintisiz TV yayınlarını seyredebilmek ve alt yapı sorunlarının rehabilite edilerek  iyileştirilmesi amacıyla önümüzdeki dönem için de mevcut tv firması ile bakım ve hizmet anlaşması yapılmıştır. Bu anlaşma ile Sitemizdeki TV yayınlarının devamlılığı esas olmak kaydıyla dairelerdeki şikayet konusu arızaların da kısa sürede giderilerek seyir konforu yaratılması amaçlanmıştır.

Marketimizde yenilikler var..

market-1

Marketimizin işletmesini devralan Eylül gıda sahibi​ ve komşumuz​ Kenan​ Kaya, websitemize açıklamalarda bulunarak geçmişte yaşanmış ve sitede yaşayanları rahatsız eden bazı uygulamalara son vererek, daha realist hizmetler vermek üzere organize olduklarını, bir site sakini olmalarının, çalışmalarına pozitif yönde katkı verdiğini ifade ederek şu açıklamalarda bulundu ;